• TELEKONFERENCIJA DĖL NUOTOLINIO MOKYMO(SI)

• TĖVELIŲ/GLOBĖJŲ DĖMESIUI !

Šių metų balandžio 20 d. 18 val. Stakliškių gimnazijos administracija organizuoja susitikimą/telekonferenciją Zoom platformoje su mokinių tėveliais ir globėjais. Telekonferencijos metu bus aptariamia nuotolinio mokymo(si) organizavimo aktualijo bei turėsite galimybę telekonferencijos metu užduoti Jums rūpimus klausimus dėl mokinių ugdymosi.

Prisijungimo prie susitikimo nuorodą atsiųs klasių auklėtojos likus 30 min. iki susitikimo pradžios.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Stakliškių gimnazijos administracija

• Pavadavimai

• Peržiūrėti savo tvarkaraščio kasdienius pakeitimus. Mokykla nepublikavo pavadavimų per pastarąsias 30 dienų.
        • Vartotojo paskyros

• Kai kurioms tvarkaraščio ar pavadavimo dalims peržiūrėti gali reikti prisijungti. Jei praradote slaptažodį, paspauskite nuorodą „Nežinau prisijungimo vardo ar slaptažodžio“ ir įveskite savo el. paštą.